O autorze
Ateistka, założyciel strony Polska Nie jest Państwem Wyznaniowym.

Zdrada narodowa

Chcę osądzenia Jarka Kaczyńskiego i natychmiastowego odsunięcia go od władzy. Dość robienia sobie jaj z polskich bohaterów narodowych, odczytywaniem na świętach państwowych idiotycznego apelu smoleńskiego! To zdrada narodowa!

Piszę, bo znów mi się nazbierało. Od lat zastanawiam się co z tym krajem jest nie tak. Dlaczego tak długo walcząc o demokrację, stworzyliśmy sobie jej karykaturę. I nasunęło mi się kilka wniosków, którymi pragnę się podzielić. Rządy PO okazały się olewcze dla problemów przeciętnego obywatela. Donald Tusk pięknie lał wodę, afera goniła aferę, PIS jednoczył szeregi. Kto mógł, uciekał z kraju, bo jeśli nie masz biedaku układów i znajomości, albo koligacji rodzinnych, to nie licz na dobrą pracę i zarobki.

Obywatel wracał więc do domu, po ciężkiej pracy na umowę śmieciową. Włączał telewizor a tam jak nie afera parlamentarna, to wzajemne oskarżenia i wytaczanie procesów. Posłowie PIS, przeciwko posłom PO. Emocje wciąż sięgające zenitu. Ustawiczna obserwacja, jak jedni próbują po trupach drugich, dorwać się do przysłowiowego żłoba. Tymczasem emeryta nie stać na leki, a przeciętna polska rodzina wciąż ledwo wiąże koniec z końcem, bo cały system społeczny przesiąknięty jest patologią.

Wszyscy wiedzieli co się stanie jeśli PIS dorwie się do władzy. Sprytnie ukryli Macierewicza podczas kampanii wyborczej. Pojawił się jak diabeł z pudełka, jakiś tam pan Duda, który od klęczenia w kościele ma wytarte kolana, ale umie się ładnie uśmiechać, i jest idealną marionetką dla Jarka Kaczyńskiego. Wyskoczyło sobie takie nieznane stworzonko, ale znaleźli się chętni żeby gościa wybrać na najważniejszą osobę w tym państwie. (Cholera, żałuję do dziś że nie kandydowałam! Ja mam lepsze gadane kochani! ) Pan Duda nie po to został postawiony przez PIS na czele państwa żeby miał głosić swoje poglądy i przekonania.


On ma realizować partyjną politykę. Inaczej nikt by nie wyłożył tych grubych milionów na wsparcie jego kampanii. Zakulisowo PIS dogadał się z zagrożonym Kościołem katolickim, i za wsparcie polskiej mafii klerykalnej z ambon, kupił sobie głosy wyborców. Opływający w luksusy kościół , stał się jeszcze bogatszy. Ojciec Rydzyk – czyli najbardziej bezczelny złodziej publicznych pieniędzy, wreszcie wybuduje swój hotel i geotermy – tak bardzo potrzebne ubogiemu Polakowi w procesie chrystianizacji. I wilk został syty i owca cała.

Jak dotąd nie znalazła się żadna odważna osoba, która by powiedziała dość! Należy zerwać Konkordat. Pogonić klechów z życia politycznego, bo to nie jest miejsce dla nich! Konkordat dał im władzę nieograniczoną w tym państwie i właściwie zero odpowiedzialności!

Rodzimi politycy dużo gadają, ale nic z tego nie wynika. Zaufanie Obywatela do przedstawicieli świata politycznego, jest więc w tym kraju właściwie równe zeru! A ponieważ większość ludzi ma tak naprawdę głęboko w d..., kto będzie przy władzy, wychodząc z założenia że wszyscy to złodzieje – to nic się tak naprawdę nie zmienia.

A ja , Obywatel, mam takie oto wymogi: Chcę zobaczyć za kratkami więziennymi Jarka Kaczyńskiego i Macierewicza. Gdyby panowie odczytali sobie jeden „ apel smoleński”, to jeszcze bym to przełknęła. Ot, po tragedii pomieszało im się. Ale to ciągnie się już latami. Każdy normalny obywatel w tym kraju wie, że katastrofa smoleńska to był tragiczny wypadek. Kiedyś współczułam rodzinom ofiar. Dziś, kiedy patrzę jaki kapitał zbiły na śmierci swoich bliskich, już nie. Dziś, jedynie co mi się chce, to rzygać z obrzydzenia. PIS swoimi idiotycznymi apelami niszczy pamięć po naszych bohaterach narodowych.

Nie wystarczy pechowo spaść z nieba żeby takowym zostać. Trzeba się dla tej ojczyzny poświęcić. Żadna z osób wsiadających do "smoleńskiego" samolotu, tego nie zrobiła.

Domagam się natychmiastowego odsunięcia Jarosława Kaczyńskiego od pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych, ponieważ słuchając jego paranoicznych wywodów doszłam do wniosku że jest chory z nienawiści. Cały naród czekał wiele lat na jakiekolwiek dowody świadczące o „putinowskim spisku”. Nie doczekał się, bo nie ma na co, nigdy ich nie będzie. Ale teraz o tym co być może. Może to być wojna domowa. Skoro w kościołach na legalu pojawiają się falangi. Skoro kibole na pogrzebach narodowych bohaterów palą race, albo śpiewają pieśni : Ole, ole, ja to pier***, tzn że nie ma już mowy o szacunku do jakichkolwiek pozytywnych wartości.

Oznacza to również że nakręcony w swej nienawiści do całego świata prezes Kaczyński wyzwolił siłę nad którą nie panuje. PIS – owska władza dała przyzwolenie na niszczenie wszystkich którzy się z nią nie zgadzają. Dała pokaz siły robiąc czystki w telewizji publicznej, a teraz wezmą się za Konstytucję. Za rok nie pozbędziecie się już pasożytów. Zmienią prawo tak, że będą w stanie wygrać każde wybory. Dlatego jeśli nie chcecie wspierać działań KOD, to zachęcam do tworzenia własnych obywatelskich inicjatyw. Są ludzie którym nie podoba się rola pana Kijowskiego jako przywódcy opozycji – ok, szukajcie nowych , kompetentnych ludzi i nowych rozwiązań.

Ja osobiście działania KOD-u wspierać będę, bo ta walka o polską demokrację jest słuszna. Nie sztuką jest siedzieć narzekać i krytykować, tylko ruszyć się sprzed ekranu kompa i zacząć działać, bez obawy że za poglądy ktoś może mnie zwolnić z pracy. Jeśli ktoś takie obawy żywi, a takich ludzi jest coraz więcej, to możecie być pewni że za parę lat tak was sterroryzują, że nie piśniecie już nawet słowa.

Nie ma we mnie zgody na rozprzestrzenianie kłamstw w przestrzeni publicznej. Jestem oburzona szarganiem naszej pamięci narodowej. Paru szaleńców wyciera sobie brudne gęby o to co dla każdego Polaka jest najbardziej wartościowe – szacunek dla naszych poległych bohaterów. I ja tych oszołomów chce zobaczyć za kratami! Jeśli nie zrobiło tego PO, ku swojej własnej zgubie, to jest wyzwanie jakie czeka kolejne władze które nadejdą. Jeśli nadejdą. To ostatni dzwonek aby się jednoczyć przeciwko temu szaleństwu. Zanim będzie za późno!

Napisałam to ponieważ każde słowo w tym tekście to prawda. A ja się nie boję mówić tego co myślę, i nikt mnie przed tym nie powstrzyma. Jeśli opozycja liczy na wsparcie ludzi, pierwsza zgłaszam się jako chętna do pomocy. Nie chcę już żadnego PO bis, nie chcę PIS, nie chcę starych komuchów przy władzy. Dość mam polskich polityków – w zmieniających partie i poglądy jak wytrawne prostytutki klientów. Chce uczciwych, kompetentnych młodych ludzi, którzy chcą aby Polska pozostała w Europie. Chcę społeczeństwa obywatelskiego. Nie chorej martyrologii, nie obywatela narodowca. Ten kraj jest dla wszystkich. Demokracja ma służyć wszystkim obywatelom, a nie lizodupcom władzy. Ludzie, jednoczmy się! To władza jest dla ludzi a nie odwrotnie. To oni mają realizować nasze oczekiwania. Kiedy przeciętny obywatel wreszcie to zrozumie?

PS. Wszystkim pragnącym odsunąć PIS od władzy przypominam, że wciąż jest do podpisu petycja.

Podpisało się pod nią ponad 60 tysięcy ludzi. To wciąż za mało.
Chętnych do tworzenia anty pisowskich stronnictw, proszę o kontakt na fejsie. Nie ma się czego bać :)
Trwa ładowanie komentarzy...