O autorze
Ateistka, założyciel strony Polska Nie jest Państwem Wyznaniowym.

DO MORDERCÓW POLSKICH KOBIET!

Na żółto zaznaczone "kobiety" które odrzuciły wniosek o pracę nad projektem "Ratujmy kobiety". Może to jakaś odrębna, inna rasa. Zdaje się tak.
Skończyło się bycie miłym i grzecznym. Skończył się czas debaty – bo tu nie ma z kim dyskutować. Ja napisze krótko – jeśli ustawa o rodzeniu bękartów gwałcicieli, martwych, pokracznych płodów, rodem z horroru, albo takich które urodzą się tylko po to żeby umrzeć – przejdzie – to będziecie mieć już nie tylko na sumieniu zdrowie fizyczne i psychiczne tysięcy kobiet. Wy je skazujecie na potworne cierpienia lub śmierć, i to w białych rękawiczkach! Skoro nic was nie obchodzi taka potworna krzywda, która aż woła o pomstę do nieba, to zapewne nie zdziwi was wojna w tym kraju.

Chyba że obecnej władzy chodzi właśnie o to żeby ją wywołać.
To co się dzieje, przeszło właśnie ludzkie pojęcie.
To jest współczesna Inkwizycja i Holokaust w jednym! A to wszystko rozgrywa się w XXI wieku, na oczach całego cywilizowanego świata!
Marzy ci się polski chamie demokracja? Ty chamie, siedzący w kuluarach sejmowych, żyjący za taką kasę o jakiej przeciętny obywatel może sobie tylko pomarzyć?
W dupach się wam poprzewracało! Nie napiszę o głowie, bo o intelekcie , to już jedynie możecie sobie pomarzyć!
Jesteście zdrajcami narodu! Jesteście katami własnych obywateli.
I świat wam tego nie zapomni!
Wrzucam listę kobiecych potworów, które głosowały za wprowadzeniem nowego prawa MORDOWANIA KOBIET. To jedyna adekwatna nazwa. Te nazwiska należy sobie dobrze zapamiętać. Bo kiedy przyjdzie czas rozliczeń, chce zobaczyć te indywidua przed Trybunałem Stanu.
Chce ich zobaczyć w celach więziennych, bo żarty już się skończyły.
Won od mojej macicy, won z brudnymi łapami od mojego ciała! Podli, obłudni szaleńcy z nerwicą eklezjalną!
Dość sojuszu ołtarza z tronem!
Każda szanująca się, normalna kobieta, od dziś nie powinna przekroczyć progu żadnego kościoła! Bo to kościół jest największym wrogiem kobiet! Chory na wskroś, przeżarty hipokryzją i obłudą.
Namawiam więc serdecznie, aby polskie kobiety przestały masowo popierać swych własnych oprawców. Nie dawać pasożytom żadnych pieniędzy. Nie przyjmować „po kolędzie”, nie chrzcić, nie brać ślubów kościelnych. Nie karmić nienasyconego potwora, który właśnie stracił resztki ludzkiego oblicza.
Witajcie w kraju oprawców kobiet! Kraju który oburza się na muslima, który kobietę traktuje gorzej od wielbłąda – a sam nie różni się kompletnie niczym!
Nie ma, i nigdy nie będzie zgody na mordowanie i torturowanie Polek, po to żeby dewianci psychiczni mieli odrobinę upiornej radości z cudzego cierpienia , bólu i śmierci!
Ktoś kto zmusza zgwałcone lub chore do rodzenia, wbrew ich woli, oraz zmusza je do nieludzkiego heroizmu – nie tyle że nie jest normalnym człowiekiem, tylko nie jest nim w ogóle.
Wrzucam haniebną listę tych istot już zupełnie odczłowieczonych, pozbawionych empatii, i podkreślam: MORDERCÓW KOBIET. Ludzie, jednoczcie się.
Tak już dłużej nie może być.
To już nie jest kraj w którym można mówić o demokracji! To katotaliban, z szaleńcami u władzy!
Nie ma i nigdy nie będzie przyzwolenia na mordowanie polskich kobiet!!!!!!!!!!!!
Czas wyjść na ulicę! I krzyczeć, niech cały świat się dowie co się wyprawia w tym kraju bezprawia!
NIE! Dla tortur ! NIE ! Dla morderców kobiet!
Zapłacicie za to!!!!!!!!!!!!
Trwa ładowanie komentarzy...